PufaloOÜ

Üldehitustööd

 

puitkarkass-vaheseinad-seinad-konstruktsioonid-juurdeehitused

Puitkarkass hooned

Puitkarkassi ehitus on üks levinumaid viise, kuidas ehitada puidust elamuid, aga ka teisi hooneid nagu suvemaju, garaaže jne. Siin on mõned olulised sammud, mida tuleks järgida puitkarkassi ehitusel:
  1. Planeerimine: Enne ehitamist tuleb hoolikalt planeerida projekti ulatus, materjalide nimekiri ja ehitamise ajakava. Kindlasti tuleks hankida kõik vajalikud load ja lubadused vastavalt kohalikele ehitusnõuetele.
  2. Aluspõhja valmistamine: Ehituse aluseks on tugev aluspõhi, mis peaks olema tasane ja kindel. Aluspõhja materjaliks võib kasutada näiteks betooni või killustikku.
  3. Karkassi ehitamine: Puitkarkass koosneb tavaliselt vertikaalsetest ja horisontaalsetest taladest, mille vahele paigaldatakse soojustusmaterjalid ja kipsplaadid. Karkassi talad peaksid olema kindlalt kinnitatud aluspõhja ja vahelagede külge.
  4. Seinte ja katuse ehitamine: Pärast karkassi paigaldamist tuleb ehitada seinad ja katus. Seinte materjaliks võib kasutada näiteks puitlaudu, puitkiudplaate või kipsplaate. Katuse materjaliks võib kasutada näiteks kiltkivi, eterniiti, plekki või eterniitplaate.
  5. Soojustusmaterjalide paigaldamine: Puitkarkassi ehitamisel on oluline soojustada seinu ja põrandaid, et tagada hea soojusisolatsioon ja säästa energiakulusid. Sobivateks soojustusmaterjalideks võivad olla näiteks mineraalvill, puistevill või polüuretaan.
  6. Viimistlus: Viimistluse käigus kantakse puitkarkassi seintele ja lagedele lõplik viimistlusmaterjal, nagu näiteks värv, tapeet, laepaneelid või puitlaudis. Samuti tuleks paigaldada siseuksed, aknad ja vajalikud sanitaartehnilised seadmed.Puitkarkassi ehitus nõuab märkimisväärset ehitusalast kogemust ja oskusi. Kui soovite ehitada puitkarkassil hoonet, siis võtke meiega julgelt ühendust!
ehitustööd

Soovid ehitada puitkarkass maja, sauna või kuuri? Võta meiega ühendust.

20220528 134525

Grillmajad

Läheneme alati personaalselt ning mõtleme kliendiga koos läbi parima lahenduse Tema soovi ellu viimiseks.

Pole olemas võimatut projekti, on vaid head lahendused.

Eramute ja korterite renoveerimine

Teostame renoveerimist täislahendusena. Teostame oskuslikult järgnevaid töid:
Üldehitustöödrenoveerimistööd